profile-img

BitkiOfisi Hakkında

Bitki Ofisi

Biz Kimiz ?


Merkezi Bursa'da olan firmamız, doğadan kaliteyi ve etkili ürünleri sizlere getirerek, sağlıklı beslenme, yaşantınızı değiştiriyor.
En fazla şikayet edilen ve her 100 kişiden 80 ini etkileyen obezite başta olmak üzere, birçok bitkisel ve kozmetik ürünleri perakende toptan satışını yapmaktayız.

Bitki Ofisi olarak prensipli satış politikası düzenlemekteyiz. Kalite den önce kesinlikle SAĞLIK SAĞLIK SAĞLIK anlayışı ile tüm müşterilere yaklaşım persfektifimiz bu noktaya kurulmuştur. Kişisel dürtülerin durdurulması ve temel olarak ihtiyaç görüntülenen gıda ve ürünlerin uygunluğu ve kullanımı ile alakalı en küçüğünden en büyüğe kadar tüm satış ve bayilik ağımız detaylıca uyarı ve bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır.Netice ile alınan memnuniyet ve mutluluk bizlere sonsuza kadar yeteceğini düşünüyoruz.
Sizde mutlu ve memnun müşterilerimiz yada ekip arkadaşlarımız arasında yer alabilirsiniz.. Bizlere bir telefon ve email, hatta sosyal hesap kadar yakınsınız. Bir tık kadar uzağınızdayız. Hadi bugün tanışalım :)
Ofisimize herzaman bekleriz. Türk kahvemiz ve özellikle çayımız çok lezzetlidir :)

SAĞLIK

Ürünlerimiz tamamen bitkisel içeriklidir, firma prensibi olarak bitkisel harici ürün satışı yapmıyoruz.


KALİTE

Ürünlerimiz yerli üretilen, ve sadece ülkemizde ender bulunan bitki türlerini yurtdışından getirmesine rağmen, seçim noktasında kaliteyi önemsemekteyiz.

EKONOMİ

Sağlık ve Kaliyeyi birleştirdiğimizde PAHA ortaya çıkmasına rağmen, satış politikamız herzaman ekonomi yönündedir, Kalite + Sağlıklı ürünler = PAHALI ürünler olarak görmüyoruz